Sikersztori

A cég, aki nem követi, hanem alkotja a turisztikai trendeket!

Egy éve talán el se hittük volna, hogy a világ 5. legnagyobb iparága bármilyen okból is térdre kényszerülhet. Ma már mindenki számára ismeretes, hogy az idegenforgalomban a következő 1-2 évben óriási piaci átrendeződés lesz. Kezdjük néhány rossz hírrel, aztán jöhetnek a jó hírek!

Mert ez mindenkinek jár! Akkor is utazott mindenki! Lehet hogy nem oda, lehet hogy nem akkor, de ment! 

 

Szállodaipar

 • Több tízezer hotel ment tönkre.
 • A munkanélküliség 35%-kal nőtt, minden 3. ember elvesztette a munkahelyét, ez akár még tovább is növekedhet sajnos.
 • A 74.000 főt foglalkoztató MGM hotellánc 18.000 alkalmazottat küldött kényszerpihenőre.
 • Az Airbnb 1,6 md USD tartozása miatt 12%-os éves kamatra vett fel pénzt, mert már elköltötték előre a befizetett pénzeket.
 • A szállodák kétféleképp fognak viszonyulni az új helyzethez: Az All inclusive és félpanziós ellátás helyett gyakoribb lesz a reggelis és önellátó szolgáltatás, amit 2* annyiért vehetsz igénybe, mint eddig. Vagy – ahogy sok a környéken az attrakció, látnivaló – ott jóval kedvezőbb áron lesznek a szállások (Disneyland, London, Los Angeles, stb.)

Légitársaságok

 • a repülőjegyértékesítés 60%-át az üzleti utazások tették ki (Amerikában ez 80%), amik sajnos megálltak.
 • Az Emirates 1,4 md USD-t fizetett vissza utasainak március óta.
 • Sok vállalat visszafizetés híján különböző utalványok formájában próbálja kárpótolni az otthon maradni kénytelen utasokat, de óvatosnak kell lennünk, mert például sok esetben nem adnak vissza belőle, stb.
 • A légitársaságok már az államilag megrendelt vakcina, maszk, kesztyű, fertőtlenítő, stb. szállítására lobbiznak

Más szolgáltatók:

 • A 102 éves Hertz csődvédelmet kért
 • Az utazási irodák 70%-át kedvezőtlenül érintették a történtek.
 • Az egyik legnagyobb turisztikai óriás, az Expedia márciusban 3.000 alkalmazottat küldött el véglegesen, áprilisban pedig elkezdte eladni a részvényeit.

Most már jöjjenek a jó hírek! Mi a TITKUNK?

 • A Travelution két pillérre támaszkodik. Egyik az UTAZÁS, hiszen a turizmus egy óriási iparág. A másik, hogy intelligens ÜZLETi medelljével képes emberek ezreinek segíteni abban, hogy változtassanak az életükön, megoldják a problémáikat. Így bár átmenetileg valóban nehezebben utazunk, a másik pillér tökéletesen működik, sőt stabilabb lett ez a vállalkozás, mint egy munkahely, vagy egy másik turisztikai vállalkozás.
A turizmus erőviszonyai újrarendeződnek. És mi ott leszünk!
 • Végig stabil pont voltunk és vagyunk tagjaink életében, a bizonytalanság ellenére. Statisztikákkal, tényekkel, hírekkel szolgáltunk minden változásról.
Mutatjuk az átvezető utat!

Mutatjuk az átvezető utat!

 • Két héten belül új termékkel álltunk elő, ezzel sokszáz család életére azonnali pozitív pénzügyi hatást elérve.
Work today - travel tomorrow! Dolgozz most - utazz holnap!
 • Két nagy beszállítónk sajnos tönkrement a 96-ból, a náluk történt foglalásokat cégünk visszafizette, vagy kérés esetén átfoglalta, ahogy többezer másik foglalást is, közülük 770 nem lemondhatót is.
 • Év elején óriási IT fejlesztések, szerverpark bővítés történt, ennek köszönhetően október végén elindul egy sok szempontból egyedülálló és innovatív új oldalunk.
 • Nagy létszámú törzsutas klubunknak köszönhetően alacsonyabb ársávba kerülünk a beszállítóinknál, így el tudjuk juttatni közvetlenül a tagjainkhoz azokat az árrés nélküli árakat, amiket a kisebb mennyiségre szerződő és profitot is felszámító portálok oldalán nem találhatnának.
 • Tekintve, hogy globális cég vagyunk, a jó hír az, hogy minden országban továbbra is van mód utazni és bevételekre szert tenni (ha másképp nem, határon belüli utazásokon keresztül). A mi üzletünk tehát otthonról végezhető, de így is kiterjeszthető az egész világra!
 • Más turisztikai cégekkel ellentétben mi nem fix utazásokat értékesítünk, hanem hosszú lejáratú, kis egységekban felhasználható utazási kereteket. Törzsutas klubunk tagjai nem aggódnak azon, hogy elveszítik a befizetett pénzüket, stb. Turisztikai termékeink (melyek alapesetben 1-2-5 évig érvényesek vásárlástól számítva) lejárati idejét a vírushelyzet miatt automatikusan meghosszabbították.

Miért érdemes itt foglalnod és nem egy másik portálonl? https://www.youtube.com/watch?v=93IfqonZ-Yo

Mire adhat MÉG MEGOLDÁST zártkörű törzsutas és üzleti klubunk? https://www.youtube.com/watch?v=SUTicrz-TSo&t=178s

Nincs Titok!

Rólam bővebben itt olvashatsz: https://www.travelution.me/hyper88

Személyes ajánlatért töltsd ki ezt az utazási igényfelmérőt! https://docs.google.com/forms/d/1_tTsLV-Wu_yvsTgpbhu9Rn5jFVv94-RLoEgPXtQVW6g/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR2PpYMX-OWilECIPALuymz6VjN7yqFk4FL0c0w8Jf8hZK33m1fscBqFtTs

Keress fel, szívesen segítek, akár az üzlet, akár az utazás érdekel!

Értékeld a bejegyzést

Értékeléshez be kell jelentkezni.

3 vélemény

A bejegyzést írta

Szabó Mónika Bemutatkozóm

2017 óta travelutioner

Keress fel elérhetőségeim valamelyikén

Értékelés

Értékelj a profil oldalamon

17 vélemény

4 Hozzászólás

Szólj hozzá a bejegyzéshez

Hozzászóláshoz jelentkezz be ezek valamelyikével:

Facebook Google
×